płomień

Pozycjonowanie stron

Specjaliści od reklamy w wyszukiwarkach, agencja Agilito, to działająca od sześciu lat firma zajmująca się pozycjonowaniem oraz tworzeniem responsywnych stron internetowych oraz prowadzeniem kampanii Google AdWords. Ogromne doświadczenie w świadczeniu usług online sprawia, że stale buduje ona swoją pozycję na rynku oraz tworzy grono zadowolonych i zaufanych klientów. Wykonywane przez agencję działania przeprowadzane są z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i z dopasowaniem modelu pracy do indywidualnych potrzeb każdego kontrahenta.

Agilito posiada w swoich szeregach wykwalifikowanych specjalistów od SEO, których współpraca owocuje skutecznym promowaniem stron WWW. Dział techniczny, w skład którego wchodzą pozycjonerzy i webmasterzy o znakomitych umiejętnościach, odpowiada za kwestie związane z wyglądem domeny oraz dostosowaniem jej kodu źródłowego do wymagań Google. Dział kreatywny, dzięki swoim zdolnościom twórczym, przygotowuje fenomenalne teksty na strony klientów, dbając o to, by zawierały one frazy kluczowe oraz prezentowały się atrakcyjnie dla potencjalnego odbiorcy. Natomiast dział handlowy odpowiedzialny jest za przygotowanie zachęcającej umowy i satysfakcjonujących obie strony warunków oraz za kontakt w celu sprawdzenia poziomu zadowolenia z współpracy.


Agilito Sp. z o.o.
ul. Wagrowska 2
61-369 Poznań
biuro@agilito.pl
www.agilitoseo.pl

Tania reklama w internecie – lokalne pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron w Poznaniu to jedna z najtańszych obecnie form reklamy, która pozwala w niezwykle efektywny sposób dotrzeć do potencjalnego klienta. Dzięki obecności witryny w czołowych miejscach wyników wyszukiwania, odbiorcy są wystawieni na przedstawianą ofertę i sprzedawane produkty. Niestety, aby skutecznie promować stronę i budować jej pozycję w Google, należy wykonać szereg zabiegów, które poprawiają jej prędkość wyświetlania oraz jej obraz w oczach klientów i robotów wyszukiwarki.

W tym celu pozycjonerzy agencji muszą dokonać analizy serwisu klienta i ustalić strategię jego optymalizacji. Najczęściej wprowadzane zmiany obejmują edycję znaczników meta title i meta description oraz przygotowanie poprawnej nawigacji (w tym sporządzenie pliku robots.txt), która pomaga robotom wyszukiwarki w indeksacji. Dodatkowo tworzą oni przyjazne strony błędu 404 i optymalizują atrybuty ALT oraz stopkę teleadresową. Rzetelność, z którą zajmują się SEO pozwala na dostosowanie kodu źródłowego strony WWW do zaleceń przedstawionych przez Google i zwiększenie prestiżu serwisu.

Frazy, które zostają dobrane wraz z dedykowanym opiekunem handlowym w początkowym etapie współpracy zostają następnie włączone w treści strony. Znajdują one swoje miejsce w nagłówkach oraz adresach podstron oraz starannie skomponowanych tekstach. Odpowiedzialny za przygotowanie wartościowych oraz atrakcyjnych treści copywriter dba o to, aby hasła pojawiały się naturalnie, a przygotowane opisy oraz artykuły wzbudzały zainteresowanie użytkowników. Połączenie starannych działań tych specjalistów, pozwala agencji Agilito osiągać znakomite wyniki oraz uzyskiwać zadowolenie klientów.

Ile kosztują usługi SEO?

Usługa pozycjonowania stron internetowych powinna być indywidualnie wyceniona dla każdego zlecenia, którego agencja się podejmuje. Agilito podczas obliczania budżetu, który klient musi zainwestować w promocję, uwzględnia kwestie takie jak popularność (wyszukiwalność) wybranych fraz kluczowych czy przystosowanie serwisu do optymalizacji. Następnie, opiekun handlowy analizuje czy fraza jest skierowana na rynek lokalny, czy też jej pozycjonowanie będzie wykonywane na cały kraj.

Klient, który podejmuje współpracę z Agilito płaci za kompleksową obsługę swojego portalu, czyli jego bieżącą analizę oraz optymalizację uwzględniającą zmiany w algorytmie Google. Webmasterzy zajmują się budowaniem profilu linkowego strony oraz utworzeniem i kontrolą wizytówki Moja Firma. Instalacja oraz nadzór pracy rozszerzeń, takich jak Google Analytics to kolejne działanie, którego podejmują się specjaliści agencji. Doradztwo podczas wyboru fraz kluczowych oraz ilość tekstów przygotowanych przez copywriterów również ma istotne znaczenie dla kosztów pozycjonowania.

Agilito to zespół profesjonalistów, którzy rozumieją, iż nie każdy klient jest gotowy podjąć długofalową współpracę z nieznaną agencją, dlatego przygotowali oni atrakcyjną opcję, dla wszystkich, którzy chcieliby przetestować ich możliwości. Trzymiesięczny pakiet kompleksowych usług SEO pozwoli przedsiębiorcy zrozumieć proces pozycjonowania oraz poznać metody pracy firmy. Dodatkowo, dla właścicieli firm, którzy nie są zdecydowani jeszcze na skorzystanie z takich usług, Agilito oferuje zupełnie bezpłatną wycenę, która uwzględnia dobranie fraz oraz oszacowanie kosztów promocji wybranej strony internetowej. Warto korzystać z usług agencji, której priorytetem jest klient i jego potrzeby. Pełen cennik pozycjonowania stron znajdziecie na stronie agencji, natomiast poniżej orientacyjne ceny usługi SEO dla fraz kluczowych.